Author: r***e
Date:
Review: Looks really good. Realistic pictures. Easy to wear. Bargain. Especially with a voucher.
Color: Brown Highlight
Price: 121kr
Original Price: 161kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 237 g |
| Length | 51 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb260314092966501622095 |
Author: r***e
Date:
Review: Looks really good. Realistic pictures. Easy to wear. Bargain. Especially with a voucher.
Color: Brown Highlight
Author: h***r
Date:
Review: This wig is so soft and pretty very excited. The wig is full and doesn’t seem to loose much hair. I would say it’s definitely looks and feel expensive. And for the price I so pleased with it.
Color: Piano Color
Author: E***n
Date:
Review: yes I like it !tnx shein, and ppl driver for patiently delivery,until nxt time
Color: Brown Highlight
Author: d***2
Date:
Review: the nicest hair extensions ever feel like real hair and the shine is beautiful best buy
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.